დაგეგმილი ღონისძიებები
შალიკაშვილის თეატრი 22 აპრილი, კვირა 19:00

მოდი გოგოვ, ვაშლი გაგითალო

5 B - დან

გაბრიაძის თეატრი 22 აპრილი, კვირა 20:00

ჩემი გაზაფხულის შემოდგომა

0 B - დან

Backstage76 22 აპრილი, კვირა 22:00

1st Petanque Tournament of the year !

40 B - დან

გ. ლორთქიფანიძის სახელობის რუსთავის თეატრი 23 აპრილი, ორშაბათი 19:00

მურმან ჯინორია სპექტაკლით "ქარი მწყურია მე პირდაპირი"

0 B - დან

ფაბრიკა 25 აპრილი, ოთხშაბათი 09:00

შავი ზღვის ბლოკჩეინის სამიტი

25 B - დან

Tbilisi Expo Georgia 26 აპრილი, ხუთშაბათი 10:30

მშენებლობისა და ინტერიერის 23-ე საერთაშორისო გამოფენა

5 B - დან

თბილისის საკონცერტო დარბაზი 26 აპრილი, ხუთშაბათი 19:00

ლეგენდარული ანსამბლი ივერია & სუხიშვილები

15 B - დან

Tbilisi Expo Georgia 27 აპრილი, პარასკევი 10:30

მშენებლობისა და ინტერიერის 23-ე საერთაშორისო გამოფენა

5 B - დან

Baku City Circuit 27 აპრილი, პარასკევი 17:00

Formula 1 აზერბაიჯანის გრან პრი

0 B - დან

თბილისის სახელმწიფო კონსერვატორია 27 აპრილი, პარასკევი 19:00

კონსერვატორიის სტუდენტური სიმფონიური ორკესტრი

5 B - დან

ტერმინალი 27 აპრილი, პარასკევი 19:00

ლერა ბოროდინა ცხოვრების წესებსა და ბიზნესზე

50 B - დან

თავისუფალი თეატრი 27 აპრილი, პარასკევი 20:00

ზღაპარი იგი მათრობს და მხიბლავს

0 B - დან

Tbilisi Expo Georgia 28 აპრილი, შაბათი 10:30

მშენებლობისა და ინტერიერის 23-ე საერთაშორისო გამოფენა

5 B - დან

გაბრიაძის თეატრი 28 აპრილი, შაბათი 17:00

ჩემი გაზაფხულის შემოდგომა

0 B - დან

გაბრიაძის თეატრი 28 აპრილი, შაბათი 20:00

მარშალ დე ფანტიეს ბრილიანტი

0 B - დან

Tbilisi Expo Georgia 29 აპრილი, კვირა 10:30

მშენებლობისა და ინტერიერის 23-ე საერთაშორისო გამოფენა

5 B - დან

გაბრიაძის თეატრი 29 აპრილი, კვირა 17:00

ჩემი გაზაფხულის შემოდგომა

0 B - დან

გაბრიაძის თეატრი 29 აპრილი, კვირა 20:00

ჩემი გაზაფხულის შემოდგომა

0 B - დან

რუსთაველის 19 30 აპრილი, ორშაბათი 20:00

უსაზღვრობა დროთა (გალაკტიონი)

9 B - დან

თავისუფალი თეატრი 03 მაისი, ხუთშაბათი 20:00

„მიყვარხარ, მიყვარხარ, მიყვარხარ!“

17 B - დან

თავისუფალი თეატრი 04 მაისი, პარასკევი 20:00

ხომ ხოცავენ ქანც გაწყვეტილ ცხენებს

17 B - დან

Spacehall 05 მაისი, შაბათი 11:55

DECODER : KOLLEKTIV TURMSTRASSE / AUTUMN TREE [LEON] / TADE

30 B - დან

თბილისის ოპერისა და ბალეტის თეატრი 05 მაისი, შაბათი 18:00

OPERA CROWN - თბილისის ვოკალისტთა I საერთაშორისო კონკურსი

10 B - დან

Black Swan 05 მაისი, შაბათი 19:00

W:O:A Metal Battle Caucasus 2018 ფინალი

20 B - დან

ახმეტელის თეატრი 06 მაისი, კვირა 19:00

ორი ვოდევილი სიყვარულზე

10 B - დან

შოთა რუსთაველის თეატრისა და კინოს უნივერსიტეტი 11 მაისი, პარასკევი 20:00

კირკე - ცეკვის და თეატრის ექსპერიმენტული პლატფორმა

20 B - დან

შოთა რუსთაველის თეატრისა და კინოს უნივერსიტეტი 12 მაისი, შაბათი 20:00

კირკე - ცეკვის და თეატრის ექსპერიმენტული პლატფორმა

20 B - დან

ტეტრისი 12 მაისი, შაბათი 20:00

პანკი სიმაღლეების დასალაშქრად

10 B - დან

თავისუფალი თეატრი 12 მაისი, შაბათი 20:00

ღმერთო დაგვიფარე ჩვენ და ადამიანები

17 B - დან

TRIPS 12 მაისი, შაბათი 22:00

Uranus: Anushka/Digital Groove Affair/Cosmic Love Rotation

10 B - დან

ახმეტელის თეატრი 13 მაისი, კვირა 14:00

პიტერ პენის თავგადასავალი

10 B - დან

თავისუფალი თეატრი 13 მაისი, კვირა 19:30

კავკასიური ცარცის წრე

17 B - დან

თბილისის სახელმწიფო კონსერვატორია 14 მაისი, ორშაბათი 19:00

„თბილისის კონცერტინო“-ს დაარსების 30 წლის იუბილე

5 B - დან

ახმეტელის თეატრი 20 მაისი, კვირა 14:00

პინოკიოს თავგადასავალი

10 B - დან